KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13955006
nr 1395 5006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Green bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:52:04
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson